• Wpisów: 141
  • Średnio co: 17 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 20:32
  • Licznik odwiedzin: 30 298 / 2437 dni
 
kocham-zakupy
 
kocham-zakupy: I znowu długa przerwa :(  

PRZEPRASZAM KOCHANI....ALE TYLE SIĘ DZIAŁO...

A więc po kolei:

Po pierwsze nowa praca jak już pisałam, która totalnie mnie pochłonęła, co prawda czasem jest natłok pracy czy kolega ma zły humor ale ogólnie życzę każdemu takiej pracy jak mam teraz. Atmosfera super, szefowie też - oby tak dalej.

Po drugie założyłam własną działalność :)  stwierdziłam, że spróbuję. Na razie jest to dodatkowa czynność, ale gdyby ktoś potrzebował rozliczyć firmę z podatków albo odzyskać podatek czy zasiłek rodzinny z zagranicy i jest z okolicy Bochni to zapraszam do mnie : taxbiurorachunkowe.pl/  

Po trzecie trochę mi zeszło ze stronką bo sama ją robiłam :)

Po czwarte urlop z moim T. W tym roku niestety pokrzyżowały nam się plany. Mieliśmy jechać na dłużej nad morze a wylądowaliśmy w Karpaczu na 5 dni. Ale i tak było super pochodziliśmy po górach, które są przepiękne- nawet o własnych nogach wyszłam na Śnieżkę :) Pozwiedzaliśmy okolice, pojechaliśmy do Niemiec i Pragi. Swoją drogą polecam wycieczki jednodniowe z Karpacza. Ja za wycieczkę całodniową (przejazd klimatyzowanym autokarem w tą i z powrotem, ubezpieczenie, przewodnik) zapłaciłam 78 zł.

Po piąte 3 wesela i panieńskie ;)

Ponadto Mistrzostwa Świata w Siatkówce - nie wiem jak wy ale ja byłam na jednym z meczy :)

No i najważniejsze :)

Wreszcie są plany na przyszłość :) :) :)
Mój T. się oświadczył i w przyszłym roku bierzemy ślub :) 06.06.2015 :) Tak, że doszły jeszcze przygotowania do ślubu. Sala, orkiestra, kościół, fotograf no i sukienka, która już się szyje :)

Już się nie mogę doczekaćP.S. Nie chce mi dodać zdjęć :(((((((

Nie możesz dodać komentarza.
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować ten wpis.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego